Szukaj

Aktualności

Czwartek, Wrzesień 16, 2021

Uczniowie klasy II i III 15 września obchodzili Dzień Kropki.


Święto to swój początek zawdzięcza książce Petera H. Reynoldsa, pt. „The Dot”, w której poznajemy historię Vashti, dziewczynki, która wątpiła w swoje możliwości plastyczne, ale dzięki malutkiej kropce i nauczycielce plastyki uwierzyła w siebie.


Dzień Kropki to święto inności, kreatywności i rozwijania ukrytego potencjału, bo przecież każdy ma talent, tylko nie zawsze umiemy go odkryć, potrzebujemy kogoś kto ten talent w nas zauważy.


Z tej okazji uczniowie uczestniczyli w grach i zajęciach z kropkami w tle, które są symbolem naszych talentów. Poznawali historię Vashti, a następnie przystąpili do odkrywania własnych zdolności. Wykonywali prace plastyczne z kropką w roli głównej.


Kolejny Dzień Kropki za rok!

GALERIA


środa, Wrzesień 15, 2021

Uczniowie klas II i III w pierwszych dniach roku szkolnego wykonali kapsuły czasu!

Włożyli do nich wakacyjne pamiątki, dłonie odrysowane i wycięte z kolorowego papieru, sznurek długości ich ciał, tyle koralików ile każdy ma lat, a także kilka informacji o sobie. Kapsuły przechowamy na szafie i otworzymy je na zakończenie roku szkolnego. Wtedy zobaczymy ile rzeczy zmieniło się w nas.


Wtorek, Wrzesień 14, 2021


Wtorek, Wrzesień 14, 2021Poniedziałek, Wrzesień 6, 2021

Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji przygotowało zestaw materiałów informacyjnych dotyczących szczepień uczniów od 12. roku życia.

Szczepienia – profilaktyka chorób zakaźnych. Materiały edukacyjneE-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

E-ŚWIETLICA

ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ONLINE
2020/2021 

Plan walki z epidemią Covid-19

Który przedmiot najbardziej lubisz?