Szukaj

Aktualności

Wtorek, Kwiecień 26, 2022

Podczas rozegranych mistrzostw Gminy w biegach przełajowych naszą szkołę reprezentowało 15 biegaczy w trzech kategoriach wiekowych 2011, 2009-2010, 2007-2008.

 

Galeria Zdjęć...

Piątek, Kwiecień 22, 2022
Czwartek, Kwiecień 21, 2022
Piątek, Kwiecień 15, 2022

Konkurs na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną już za nami. Współorganizowany  był  przez Gminne Ośrodki  Kultury w Gromniku i Rzepienniku Strzyżewskim, które ufundowały część nagród. Patronat nad nim przejęła Akcja Katolicka we współpracy z Księdzem Proboszczem oraz Szkołą Podstawową w Rzepienniku Marciszewskim.

   Ma on zawsze  charakter amatorski, otwarty, dostępny dla mieszkańców naszej miejscowości i parafii, która swoim obszarem łączy dwie gminy.  Przedmiotem konkursu była wykonana samodzielnie tradycyjna lub współczesna palma wielkanocna. Prace mogły być wykonane indywidualnie lub rodzinnie.

 

Galeria zdjęć...

środa, Kwiecień 13, 2022

Sobota, Kwiecień 9, 2022

Z dumą informujemy, że reprezentacja naszej szkoły  zwyciężyła w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa
w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatu tarnowskiego.

W skład zwycięskiej drużyny weszli uczniowie klasy VII i VIII
w składzie:

Zuzanna Szymańska- klasa VIII (3-cie miejsce indywidualne :-) )

Jakub Ziomek- klasa VIII ( 4-te miejsce indywidualne)

Michał Kwaśny - klasa VII

Bardzo dobrze poradziła sobie również grupa młodszych uczniów klas IV-V zajmując 6 miejsce w turnieju, w skład której weszli:

Dominika Mierzwa - klasa V (4-te miejsce indywidulane w I grupie wiekowej)

Dariusz Bąk- klasa V

Patrycja Gacek - klasa V

Błażej Szymański - klasa IV

GALERIA ZDJĘĆ

Piątek, Kwiecień 8, 2022

Celem Konkursu było zachęcenie uczniów do wnikliwej lektury dzieł stanowiących niezbywalną część polskiego dziedzictwa narodowego, rozwijanie kultury czytelniczej 
i kształtowanie poczucia tożsamości narodowej.

Konkurs odbywał się już po raz czwarty, a jego organizatorami byli: Towarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza Oddział w Tarnowie, III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie, Katedra Filologii Polskiej ANS w Tarnowie oraz Miejska Biblioteka Pedagogiczna im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie. Uczestniczyli w nim uczniowie starszych klas szkół podstawowych (VII-VIII) z całego województwa małopolskiego. W etapie szkolnym wzięło udział 462 uczniów, spośród których 91 zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego.

W etapie wojewódzkim naszą szkołę reprezentowali: Anna Kuraś i Antoni Cudek. Ania zdobyła tytuł FINALISTKI. Gratulujemy!

Zobacz więcej...

Wtorek, Marzec 29, 2022

W dniu 17 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole konkurs KANGUR.


W konkursie wzięli udział uczniowie klas 2, 3, 4, 5, 7 i 8. Na rozwiązanie testu przeznaczone było 75 minut. Do każdego zadania dołączonych było 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna była poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.

Poniedziałek, Marzec 28, 2022

W dniach 07.03-09.03.2022 r. oraz 14.03-16.03.2022 r.  w naszej szkole odbył się  kiermasz ciast i ciasteczek zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Caritas. Za symboliczną kwotę uczniowie i nauczyciele mogli kupić wypieki. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zakończyła sukcesem. Dochód ze sprzedaży został przekazany Zgromadzeniu Sióstr Służebniczek NMP NP w Rzepienniku Biskupim. Rodzice aktywnie włączyli się w przygotowanie kiermaszu, za co z całego serca dziękujemy.

 

Czwartek, Marzec 24, 2022

22 marca uczniowie zorganizowali #nobackday, czyli Dzień Bez Plecaka. Uczniowie i uczennice naszej szkoły prześcigali się w szalonych pomysłach na alternatywy dla tornistrów. Ich pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone.

 

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

 Sportowa Edukacja