Szukaj

Aktualności

Wycieczka do Gdańska
środa, Czerwiec 15, 2022
2-7 czerwiec 2022r.
Laboratoria Przyszłości
Piątek, Czerwiec 10, 2022

Z radością informujemy, że końcem poprzedniego roku Nasza Szkoła otrzymała dofinansowanie w kwocie 30 000 zł na zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach Programu "Laboratoria Przyszłości"

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach dofinansowania zakupiliśmy już profesjonalną drukarkę 3D, wyposażenie elektroniczne i techniczne pracowni Audio-Video (aparat fotograficzny, mikrofony wraz z akcesoriami), elektroniczne zestawy mikrokontrolerów, roboty edukacyjne do programowania, zestawy klocków do budowania kontrukcji przestrzennych oraz wyposażenie do zajęć technicznych (piecyk elektryczny i stację lutowniczą).   Pozwolą one realizować zainteresowania uczniów w dziedzinie programowania, montażu nagrań dźwiękowych i filmów oraz do przygotowywania ciekawych projektów technicznych.

 

Wycieczka do Krakowa i Tyńca
Poniedziałek, Maj 23, 2022
Dofinansowana z Ministerstwa Edukacji i Nauki z programu "Poznaj Polskę"
Wycieczka Ujazd- Sandomierz- Kazimierz Dolny- Czarnolas
środa, Maj 18, 2022
Program "Poznaj Polskę"- Projekt dofinansowany z Ministerstwa Edukacji i Nauki

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

 Sportowa Edukacja