Szukaj

Aktualności

środa, Wrzesień 1, 2021

Pierwszego września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/22 - kolejny rok pracy w warunkach pandemii.

O godzinie 8:00 ksiądz Proboszcz odprawił  mszę świętą, podczas której życzył całej społeczności szkolnej zdrowia i powodzenia w rozpoczynającym się roku szkolnym. Po mszy uczniowie udali sie na spotkania ze swoimi wychowawcami. Pani Dyrektor przywitała uczniów i  życzyła im powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów.

Zdajemy sobie sprawę, że  nowy rok szkolny będzie to czas  niełatwy, czas wielu wyzwań, którym mamy nadzieję, przy dobrej współpracy wszystkich – uda się sprostać.


Piątek, Sierpień 27, 2021

Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 26 sierpnia zmarł ks. Bolesław Gnat, wieloletni przyjaciel Naszej Szkoły, rezydent w Parafii Rzepiennik Strzyżewski.

Wprowadzenie ciała do kościoła parafialnego w Rzepienniku Strzyżewskim odbędzie się w piątek (27 sierpnia) o godz. 17:00.

Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Rzepienniku Strzyżewskim w sobotę (28 sierpnia) o godz. 10:00, po której ciało śp. Księdza Bolesława zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.


Poniedziałek, Czerwiec 28, 2021

Po miesiącach wytężonej pracy, 25 czerwca 2021 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8.00 odbyła się uroczysta msza święta, po której uczniowie wraz z rodzicami zgromadzili się przed budynkiem szkoły, gdzie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

 Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

  


środa, Czerwiec 23, 2021

środa, Czerwiec 23, 2021

Podczas nauki zdalnej, p. Karolina ogłosiła konkurs fotograficzny dla uczniów z klasy II i III pt. „Przyłapani z książką”, którego celem było promowanie książek i czytelnictwa, zachęta do częstszego sięgania po nie, a także zwrócenie uwagi na zabawną stronę czytania. Zadaniem dzieci było wykonanie zdjęcia z książką, w nietypowej, zaskakującej scenerii. Uczniowie chętnie wzięli udział w zmaganiu konkursowym, często – dosłownie - wspinając się na wyżyny swojej kreatywności o czym świadczyła ilość nadesłanych zdjęć. Wyróżnione i nagrodzone zostały ujęcia nadesłane przez Wiktorię Kleszyk, Bruna Gajewskiego i Błażeja Szymańskiego. Gratulujemy i zapraszamy do galerii.

Galeria zdjęć


środa, Czerwiec 23, 2021

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Ojca

 

 


Poniedziałek, Czerwiec 21, 2021

18 czerwca 2021 w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie pt. " Największa miłość to Polska"  poświęconym prymasowi Polski - Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu.

Z dumą informujemy, że uczeń VI klasy naszej szkoły - Michał Kwaśny, otrzymał wyróżnienie za prezentację multimedialną przygotowaną w ramach konkursu, za co otrzymał interesujące i wartościowe nagrody rzeczowe.


E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

E-ŚWIETLICA

ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ONLINE
2020/2021 

Plan walki z epidemią Covid-19

Który przedmiot najbardziej lubisz?