Aktualności

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Piątek, Marzec 24, 2023
22 marca 2023r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej odbyły się już kolejne eliminacje powiatowe do Turnieju BRD. Zespoły ze szkół podstawowych z powiatu tarnowskiego rywalizowały ze sobą w dwóch kategoriach wiekowych: grupa I i II.
1 marca -„Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
Wtorek, Marzec 7, 2023
(…) Pytam, dlaczego Was wyklęto? Dlaczego za wrogów wzięto? Prawda z kłamstwem wygrała, Choć wiele lat na to czekała (…) Bolesław Mencel
Walentynki w szkole
Poniedziałek, Luty 20, 2023
Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii oraz przyjaźni. Tradycyjnie Samorząd Uczniowski z okazji Święta Zakochanych zorganizował pocztę walentynkową.
 Konkurs plastyczny: "Tajemniczy Świat Nietoperzy" - mamy laureatów!
Piątek, Luty 17, 2023
Organizatorem ogłoszonego w listopadzie konkursu plastycznego były Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego we współpracy z Polskim Towarzystwem Przyjaciół Przyrody ProNatura z Wrocławia.
 Piękna nasza Polska cała - wymiana pocztówkowa
środa, Luty 15, 2023
Klasy II i III w pierwszym półroczu wzięły udział w wymianie pocztówkowej. Akcja ta polegała na wysyłaniu kartek pocztowych z pozdrowieniami do 20 szkół z różnych zakątków Polski, biorących udział w zabawie. My również otrzymaliśmy od nich pocztówki!
Wyjazd do teatru klas I-III na Spektakl
Poniedziałek, Luty 13, 2023
Tuż przed feriami uczniowie klas I, II i III wzięli udział w wyjeździe do teatru do Tarnowa. W tym sezonie Narodowy Teatr Edukacji przygotował dla najmłodszych widzów nie lada gratkę.
Wycieczka przedszkolaków do kina Promień w Tuchowie
środa, Luty 8, 2023
Tuż przed feriami uczniowie oddziału przedszkolnego wybrali się na wycieczkę do kina Promień w Tuchowie na film animowany, pt: " Kot w Butach - ostatnie życzenie".
Zabawa karnawałowa
Poniedziałek, Luty 6, 2023
26 stycznia 2023r. tuż po występach z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III wzięli udział w zabawie karnawałowej.
Dzień Babci i Dziadka w Naszej szkole
Piątek, Luty 3, 2023
W dniu 26 stycznia w Domu Ludowym w Rzepienniku Marciszewskim odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z klas I-III oraz przedszkolaki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi wychowawcami przygotowały dla nich przedstawienie.
Rekrutacja do oddziału przedszkolnego oraz do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024
Czwartek, Luty 2, 2023
Drodzy Rodzice, Informujemy, że formularze do zapisu dzieci na rok szkolny 2023/2024 do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej dostępne są na naszej stronie (w zakładce: Strefa Rodzica) oraz w sekretariacie szkoły.

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

 Sportowa Edukacja

Szukaj