Szukaj

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Poniedziałek, Czerwiec 28, 2021

Po miesiącach wytężonej pracy, 25 czerwca 2021 roku nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 8.00 odbyła się uroczysta msza święta, po której uczniowie wraz z rodzicami zgromadzili się przed budynkiem szkoły, gdzie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

 Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, stuprocentową frekwencję  i sukcesy osiągnięte w konkursach.  Podziękowania również zostały złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.

GALERIA ZDJĘĆ

  

Miłą niespodziankę dla nauczycieli oraz uczniów  przygotowali absolwenci klasy VIII, którzy pożegnali społeczność szkolną słowami podziękowań oraz krótką scenką artystyczną. Na pożegnanie absolwenci otrzymali upominki od SU oraz pluszowe niespodzianki od kolegów z klasy VII.

Po spotkaniu uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi miesiącami, odebrać świadectwa oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

E-ŚWIETLICA

ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ONLINE
2020/2021 

Plan walki z epidemią Covid-19

Który przedmiot najbardziej lubisz?