Aktualności

Wycieczka klas I-III do kina Promień

Wycieczka klas I-III do kina Promień

Poniedziałek, Styczeń 16, 2023

W poniedziałek 9 stycznia 2023 roku, uczniowie klas I, II i III pojechali do kina PROMIEŃ w Tuchowie na seans filmowy pod tytułem ,,Wielki zielony krokodyl domowy”.

Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wielu niezapomnianych emocji, które  sprawiły że w oczkach widzów pojawiło się wzruszenie. Po obejrzeniu filmu cała nasza grupa wybrała się na do Pizzerii Tuchowskiej na małe co nieco .

Pełni wrażeń kinowych i kulinarnych, zadowoleni w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany!

Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu. To również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej. Film opowiada historię rodziny Primmów, która przeprowadza się do Nowego Jorku. Ich syn Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół. Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a – śpiewającego krokodyla, który uwielbia kąpiele, kawior i muzykę oraz mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na Lyle'a czyha zły sąsiad, pan Grumps, Primmowie muszą połączyć siły z właścicielem Lyle'a, Hectorem P. Valenti, aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

PATRON SZKOŁY

 Sportowa Edukacja

Szukaj