Aktualności

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości

Wtorek, Listopad 14, 2023

10 listopada 2023 r. w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się po raz kolejny Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej - w tym roku pod hasłem „Z pieśnią na ustach…” zorganizowany przez p. Romanę Gąsiorowską.

Tego dnia uczniowie z klas 0 – VIII przygotowali wybrane przez siebie pieśni patriotyczne. Wszystkie występy były bardzo uroczyste, każdy uczestnik prezentował się z patriotycznym symbolem – kotylion, kokarda czy flaga biało- czerwona.

Poszczególne  klasy prezentowały utwory przed komisją konkursową ( p. Celina Kwaśna- dyrektor szkoły, p. Anna Bajorek, p. Joanna Majka), która oceniła ich przygotowanie pod względem wizualnym, doboru piosenki i wykonania. Oczywiście poza stroną wokalną, profesjonalną, kryteriami oceniania były również: wyrazistość interpretacji, zaangażowanie emocjonalne, ale co szczególnie zachwyciło komisję, to bardzo wysoki poziom tego konkursu, bo rola jego jest niezwykła.  Nasi klasowi uczestnicy wykazali się właściwą znajomością repertuaru i talentem muzycznym. Wyróżnieni zostali wszyscy wykonawcy i otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki.

W tym dniu odbyła się również rocznicowa uroczysta akademia, która przygotowali uczniowie klas 6 i 7 pod kierunkiem p. Justyny Wszołek.

Wszystkim wykonawcom jeszcze raz gratulujemy!

Galeria

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

PATRON SZKOŁY

 Sportowa Edukacja

Szukaj