Aktualności

Wyjazd do teatru klas I-III na Spektakl

Wyjazd do teatru klas I-III na Spektakl

Poniedziałek, Luty 13, 2023

Tuż przed feriami uczniowie klas I, II i III wzięli udział w wyjeździe do teatru do Tarnowa. W tym sezonie Narodowy Teatr Edukacji przygotował dla najmłodszych widzów nie lada gratkę.

W spektaklu dzieci miały okazję zobaczyć bardzo ciekawą historię małej Pippi, dzięki której przekonały się, co znaczy i jak ważna jest, szczególnie dzisiaj, tolerancja. Dowiedziały się co znaczy prawdziwa przyjaźń i dlaczego warto być dobrym dla zwierząt Zadbano również o istotną w przypadku młodego widza formę przekazu sięgając po niezwykle efektowne lalki teatralne, które, towarzyszyły innym postaciom.

Spektakl, który obejrzeliśmy był barwny jak włosy Pippi, zobaczyliśmy całą masę ciekawych postaci jak choćby siłacza Adolfa, wesołych policjantów, chuligana Labana czy bardzo śmiesznych złodziejaszków. Usłyszeliśmy wiele wesołych piosenek oraz zobaczyliśmy kilka nowatorskich rozwiązań teatralnych. Dzięki kolorowym projekcjom multimedialnych mogliśmy się znaleźć w krótkim czasie w wielu miejscach. To był bardzo pouczający i wartościowy wyjazd!

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

 Sportowa Edukacja

Szukaj