Szukaj

Aktualności

Obchody 103 rocznicy odzyskania Niepodległości

Czwartek, Listopad 11, 2021

Data 11 listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych w historii naszej ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, którzy wywalczyli  wolność dla naszej Ojczyzny, dzisiaj możemy żyć w wolnym kraju.

Chąc uczcić ten ważny dla Nas Polaków dzień, uczniowie klas VII-VIII przygotowali apel, rozpoczynający się uroczystym odśpiewaniem Hymnu Narodowego - w ramach akcji "Szkoła do Hymnu". Po akademii odbył się ogłoszony wcześniej konkurs pieśni i piosenki patriotycznej.

Galeria zdjęć...

 

Choć wszystkie występy były perfekcyjnie przygotowane, a klasy zaprezentowały się na wysokim poziomie to jednak,  powołane jury wyłoniło i nagrodziło wokalistów w dwóch kategoriach wiekowych. I tak,  w kategorii dzieci młodszych zwyciężyły klasa II i III, natomiast klasa I otrzymała wyróżnienie za piękne wystąpienie taneczne podczas akademii. Zaś w starszych klasach zwycięstwo jednogłośnie przypadło klasom IV i V, które to zaprezentowały podczas konkursu dwa utwory muzyczne.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz symbolicznymi upominkami.

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

E-ŚWIETLICA

Plan walki z epidemią Covid-19

Który przedmiot najbardziej lubisz?