Szukaj

Aktualności

Laboratoria Przyszłości

Piątek, Czerwiec 10, 2022

Z radością informujemy, że końcem poprzedniego roku Nasza Szkoła otrzymała dofinansowanie w kwocie 30 000 zł na zakup nowoczesnego wyposażenia do pracowni szkolnych w ramach Programu "Laboratoria Przyszłości"

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

W ramach dofinansowania zakupiliśmy już profesjonalną drukarkę 3D, wyposażenie elektroniczne i techniczne pracowni Audio-Video (aparat fotograficzny, mikrofony wraz z akcesoriami), elektroniczne zestawy mikrokontrolerów, roboty edukacyjne do programowania, zestawy klocków do budowania kontrukcji przestrzennych oraz wyposażenie do zajęć technicznych (piecyk elektryczny i stację lutowniczą).   Pozwolą one realizować zainteresowania uczniów w dziedzinie programowania, montażu nagrań dźwiękowych i filmów oraz do przygotowywania ciekawych projektów technicznych.

 

Projekty zrealizowane przez uczniów z wykorzystaniem zakupionego wyposażenia będą dostępne na stronie internetowej.

E-DZIENNIK

MS Office 365

Nasze osiągnięcia

CMI

 Sportowa Edukacja